Hravé kmeny

Hravé kmeny na Dětském hřišti v Broumově

U příležitosti vydání dětského alba a malovaného zpěvníku Písničky z broumovského dolíku, jehož autory jsou Eva Kroupová, Jitka Matěnová a Štěpán Přibyl, bychom vám rádi představili soubor sedmi upravených a pomalovaných dřevěných prolézaček, sedaček, vozítek s názvem Hravé kmeny.

Tyto dětské herní prvky ztvárňují postavičky z písní nového zpěvníku a také z knihy „Pohádky z broumovského dolíku“, které je možné prolézt a prozkoumat v nově otevřeném pohádkovém parku na Dětském hřišti v Broumově.

Soutěž o zpěvník!

Vyplňte soutěžní kartičku a získejte album a zpěvník Písničky z broumovského dolíku.

První slosování proběhlo již 27. června 2021 při slavnostním otevření pohádkového parku, který proběhl společně s koncertem a křtem Písniček z broumovského dolíku. Zde bylo vybráno 10 soutěžících, kteří odpověděli na otázky spojené s knihou pohádek a hravými kmeny na novém hřišti.

Pokud jste se na slavnostní otevření pohádkového parku nestihli zastavit, nevadí, kmeny budou v parku po celé léto. Soutěžní kartičky je možné si vyzvednout v IC Broumov a vyplněné je odevzdat nejpozději do konce prázdnin opět v IC Broumov. Z nasbíraných kartiček s obrázky vylosujeme v průběhu září další tři výherce. 

Na leták, kde jsou další informace a soutěžní otázky se můžete podívat zde.