Aktuality


Pozvánka 28. 6. 2017 PDF Tisk Email

Pozvánka 28. 6. 2017

Pozvánka na zasedání Výběrové komise MAS k hodnocení Žádosti o dotaci podaných ve výzvě MAS Broumovsko+: Program rozvoje venkova I ve středu 28. 6. 2017 od 15:30 v prostorách Kreslírny broumovského kláštera, Klášterní 1 Broumov

Program:
1) Zahájení
2) Schválení programu
3) Věcné hodnocení Žádostí o dotaci podaných ve výzvě MAS Broumovsko+: Program rozvoje venkova I
4) Ukončení

Na shledanou se těší
Bc. Kristýna Jagošová, manažerka MAS

 
MAS Broumovsko+, z. s. vyhlašuje druhou výzvu z Operačního programu Zaměstnanost PDF Tisk Email

MAS Broumovsko+, z. s.  vyhlašuje výzvu z Operačního programu Zaměstnanost s názvem MAS Broumovsko+: Zaměstnanost I. Text výzvy a její přílohy jsou dostupné zde. V případě dotazů se obracejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel.: 734 860 332

 
Výsledky jednání Výběrové komise MAS PDF Tisk Email

MAS Broumovsko+, z. s. zveřejňuje výsledky jednání Výběrové komise MAS, které proběhlo 25. 5. 2017 k výzvě MAS Broumovsko+: Kulturní dědictví I. Výsledky jednání jsou dostupné zde.

 
MAS Broumovsko+, z. s. ukončila příjem Žádostí o dotaci v Programu rozvoje venkova PDF Tisk Email

MAS Broumovsko+, z. s. dne 30. 5. 2017 ve 12:00 ukončila příjem Žádostí o dotaci ve výzvě programového rámce Programu rozvoje venkova. Výzva byla zaměřená na nezemědělskou činnost, zemědělské podniky a lesnické technologie. Celkem MAS zaregistrovala 10 Žádostí o dotaci, jejichž seznam naleznete zde.

 
MAS Broumovsko+, z. s. vyhlašuje výzvu z OPŽP PDF Tisk Email

MAS Broumovsko+, z. s.  vyhlašuje výzvu z Operačního programu Životní prostředí s názvem MAS Broumovsko+: Výsadba dřevin I. Text výzvy a její přílohy jsou dostupné zde. V případě dotazů se obracejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel.: 737 207 534.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 38

Podporujeme

Banner
Banner

Foto dne

Nabídky regionu

Banner
nase_broumovsko

Regionální burza práce Broumovsko